Вінниця квітуче місто в центрі нашої країни

Для чого люди подорожують? Кожен переслідує свою мету, має свої наміри. Хтось подорожує для того, щоб відкрити світ для себе, а хтось просто бажає знайти себе справжнього в цьому світі.

Подорожі змінюють наше ставлення до світу, до людей, до релігії, до культури… Подорожі дарують нам знання і чим більше людина подорожує, тим чіткіше вона розуміє, що знає про життя дуже мало. І що не менш важливо, подорожі дають можливість переконатися у своїх силах, довести самому собі, на що здатен.

Починати доводити, краще за все, з тих місць, що оточують людину, щоб поступово по мірі своїх можливостей відкривати «нові горизонти». Найбільш привабливе в цьому сенсі місто – Вінниця. Чому? Тому що це місто з неймовірною силою вабить до себе в будь-яку пору року, а також має багацько виняткових місць для відвідування. Якщо Ви в Вінниці ненадовго, то не витрачайте часу дарма, щоб встигнути на власні очі переконатися в її чарівній багатогранності.

Якщо звернутися до витоків заснування цього дивовижно красивого і затишного міста, то дізнаємося, що заснування міста відповідає періоду розгрому татаро-монголів і панування Великого Литовського князівства. Вінниця входила до складу Польщі згідно Люблінської унії, а з 1593 року ще й була центром Брацлавського воєводства. З самого заснування міста воно безупинно вдосконалюється, забудовується безліччю сучасних архітектурних споруд, житлових будинків, розважальних центрів.
Вінниця – одне з небагатьох міст, яке в буквальному сенсі квітне ніжним цвітінням рослин, що радують погляди вінничан на кожному стовпі по всьому місті. Щороку Вінниця стає все більш розкішною, ошатною, затишною і привабливою, як для жителів міста, так і для його гостей. Вінниця заслужено названа найкомфортнішим містом для життя серед всіх інших в Україні.

Найбільш колоритним засобом пересування по цьому прекрасному місті – швейцарські трамвайні вагони, оснащені Wi-Fi, які колись їздили по Цюріху.

Поряд з «маршрутними» трамваями по вузьких комфортним коліях Вінниці можна зустріти і трамвай-кафе «Везунчик», а також трамвай «ретро» початку ХХ століття із затишним салоном, обшитим деревиною. Такі досить незвичайні засоби пересування можливо замовити для відвідування безлічі цікавих, пізнавальних і неповторних місць, якими так багата Вінниця.

Безсумнівно, майже кожен хоч раз чув про відомий найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан «Рошен», про унікальний музей-садибу М.І. Пирогова, а також про візитну картку міста – водонапірну башту з музеєм в самому серці Вінниці, яку Ви знайдете в пішохідному парку Козицького.

Але не тільки цим багате місто: Подільський зоопарк, Подільський ботанічний сад, Центральний міський парк, Парк дружби народів, ставка Гітлера «Вервольф», Капуцинський Храм Святої Діви Марії Ангельської, Преображенський собор, музей ретро-техніки “Автомотовелофоторадіо”, Музей вінницького трамваю, музей М. М. Коцюбинського, Вінницький обласний краєзнавчий музей, в якому можна побачити не тільки цікаві виставки і експозиції, а й реконструйований з викопних кісток скелет мамонта, Військово-історичний музей Повітряних сил Збройних Сил України, Вінницькі Мури і багато-багато інших цікавостей…

Будь яка подорож потребує ретельного планування і організації: скласти перелік цікавих місць для відвідування, а також вибрати найбільш оптимальний, комфортний та зручний в плані розташування варіант ночівлі. Позбавте себе від зайвого клопоту і віддайте перевагу комфортабельним, по-домашньому затишним номерам в готельних апартаментах SmartApart в самому серці Вінниці, повністю присвятивши себе екскурсіям, новим емоціям та враженням.